CSFRAGURI

AcasaPortalInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Cum sa scoti sv de la meniu CS

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Cr1stal
Membru
Membru

Membru din Membru din : 03/03/2011
Mesaje Mesaje : 21
Localitate Localitate : Medgidia
Varsta Varsta : 22

MesajSubiect: Cum sa scoti sv de la meniu CS   Sam Mar 05, 2011 9:53 am

Multi intalnim aceasta problema. Bagam un anumit sv la FAVORITE si dupa aceea ne apare acel sv in meniu si nu putem umbla la FIND SERVER sau la optiuni sau New Game.

Intram in folderul unde avem instalat CS-ul in cstrike/resource si dupa aceea cautam GameMenu.res. Daca vrei sa alegeti calea un pic mai grea intrati in GameMenu.res cu NotePad si o sa va apara acolo :

"GameMenu" { "1" { "label" "#GameUI_GameMenu_ResumeGame" "command" "ResumeGame" "OnlyInGame" "1" } "2" { "label" "#GameUI_GameMenu_Disconnect" "command" "Disconnect" "OnlyInGame" "1" "notsingle" "1" } "4" { "label" "#GameUI_GameMenu_PlayerList" "command" "OpenPlayerListDialog" "OnlyInGame" "1" "notsingle" "1" } "8" { "label" "" "command" "" "OnlyInGame" "1" } "9" { "label" "#GameUI_GameMenu_NewGame" "command" "OpenCreateMultiplayerGameDialog" } "10" { "label" "#GameUI_GameMenu_FindServers" "command" "OpenServerBrowser" } "11" { "label" "#GameUI_GameMenu_Options" "command" "OpenOptionsDialog" } "12" { "label" "#GameUI_GameMenu_Quit" "command" "Quit" } "13" { "label" "" "command" "" } "14" { "label" "Cs.FatalityCS.Ro" "command" "engine connect 78.97.142.235:27015" }} .

De aici o sa aveti de modificat acolo unde scrie la mine Cs.FatalityCS.Ro engine conect 78.97 ..... asa(voi poate aveti alt sv sau poate mai multe).
Ori modificati acele sv si ip-uri cu altele care le vizitati mai des, ori downloadati GameMenu.res deja modificat care nu va creaza nici un fel de probleme.

Descarcare: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sa nu incercati sa stergeti acele servere pt ca nu o sa mai mearga Find sv si optiunui. (Eu zic sa luati GameMenu.res pus la dispozitie de catre mine si sal bagati in cstrike/resources)

Daca aveti probleme postati aici.

Sus In jos
bozioru
Administrator
Administrator

Membru din Membru din : 01/02/2011
Mesaje Mesaje : 2922
Localitate Localitate : C:\WINDOWS\system32
Varsta Varsta : 25

MesajSubiect: Re: Cum sa scoti sv de la meniu CS   Sam Mar 05, 2011 9:56 am

foarte bun...dar ala cu fatalitycs e sv meu si nu apare decat sub meniu, nu face probleme cum sa nu te mai lase la find servers.E pus sa te scuteasca de efortu de a mai scrie in consola connect xx.xx.xxx.xxx:27015

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Daca nu sunt deacord cu voi in unele privinte nu inseamna ca sunt dusmanul vostru ci doar de o alta parere.

Sus In jos
Cr1stal
Membru
Membru

Membru din Membru din : 03/03/2011
Mesaje Mesaje : 21
Varsta Varsta : 22

MesajSubiect: Cum sa scoti sv de la meniu CS   Sam Mar 05, 2011 10:08 am

Intradevar... sv tau nu creeaza probleme. Eu am dat ca ex sv tau numa ca sa vada ei ce trebuie sa inlocuiasca daca vor sa dispara sv de acolo(sunt si unele sv care blocheaza tot).
Sus In jos
*Smokers*PuNCT^
Banned
Banned

Membru din Membru din : 12/02/2011
Mesaje Mesaje : 310
Varsta Varsta : 20

MesajSubiect: Re: Cum sa scoti sv de la meniu CS   Sam Mar 05, 2011 8:19 pm

eu cre` k am schimbat de vreo` 8 ori GameMenu.res intr-o zi:)))) GJ mane...
Sus In jos
M4rCOS
Membru
Membru

Membru din Membru din : 15/05/2011
Mesaje Mesaje : 29
Localitate Localitate : Galati
Varsta Varsta : 28

MesajSubiect: Re: Cum sa scoti sv de la meniu CS   Dum Mai 15, 2011 4:48 am

ms mult pentru asta ..chiar aveam probleme cu un server care se lauda ca e cel mai tare din Ro etc..si era infect

EDIT: stiti cumva cine e owneru sau admin pe serveru blackzone? cand descarc game menu ala de mai sus imi baga automat niste butoane catre serveru blackzone...am intrat acolo ..numai noobi ...si unu s-a trezit ca sunt codat si mi-a dat nush ce comanda pe mine...ori spank ori nush...ca imi merge greu cs-u ...scrisu apare tot cu negru..in fine..ideea e k as vrea sa fac o reclamatie adminului si nu gasesc nici macar site-ul lor.

Sfat: impuneti o limita de varsta adminilor...unii is prea idioti ...nu mi-a facut nici poza, nici demo, nici nimic...idiot complet. Tare as vrea sa iau legatura cu cineva de pe blackzone.
Sus In jos
bozioru
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Cum sa scoti sv de la meniu CS   Dum Mai 15, 2011 7:15 am

1 la amna nu mai face reclama la black cs pentru ca sunt nsite cretini
2 nu aici faci cerere reclamatie, ci pe forumul lor de cacat care l-au copiat dupa noi

Daca nu sunt deacord cu voi in unele privinte nu inseamna ca sunt dusmanul vostru ci doar de o alta parere.

Sus In jos
M4rCOS
Membru
Membru

Membru din Membru din : 15/05/2011
Mesaje Mesaje : 29
Localitate Localitate : Galati
Varsta Varsta : 28

MesajSubiect: Re: Cum sa scoti sv de la meniu CS   Dum Mai 15, 2011 9:20 pm

imi cer scuze daca am facut reclama..nu asta imi era intentia..am vazut si eu ca sunt niste idioti..vroiam sa stiu care e site-ul lor k nu il gasesc..am gasit un site de-al lor dar nu merge.

app...fatality are server de cs? ca am intrat si nu merge :(
Sus In jos
bozioru
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Cum sa scoti sv de la meniu CS   Lun Mai 16, 2011 2:40 am

pai deocamdata este inactiv.A cumparat un coleg un dedicat si cred ca il hostez la el lunile astea.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cum sa scoti sv de la meniu CS   

Sus In jos

Cum sa scoti sv de la meniu CS
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CSFRAGURI :: Jocuri :: Counter Strike :: Tutoriale-
Mergi direct la: